PSŽ bolji od Tuluza, Lionu samo bod protiv Lila

Ovom pobjedom, petom u šampionatu, PSŽ je izbio na prvo mjesto na tabeli sa bodom prednosti u odnosu na Monako, koji sjutra gostuje Remsu.
51 pregleda 0 komentar(a)
Markinjos, Foto: Beta AP
Ažurirano: 28.09.2013. 21:53h

Pari sen Žermen je večeras u Parizu savladao Tuluz sa 2:0, u utakmici osmog kola francuske Lige 1.

Golove za "svece" postigli su Markinjos u 41. i Kavani u 79. minutu iz penala, koji je skrivio Uroš Spajić.

Ekipa Sent Etjena je bila na dobrom putu da zabilježi peti trijumf u prvenstvu, pošto je do 85. minuta vodila sa 2:0 protiv Bastije.

Golovima Bruna i Modesta u 95. minutu gosti su došli do boda.

Sošo je u derbiju začelja na svom terenu savladao Valensijen sa 2:0, dok je Lion na Žerlanu odigrao samo 0:0 protiv Lila.

Lorijen - Olimpik Marsej 0:2