Čelik poražen, treći remi Mogrena u nizu

Pljevljaci osvojili Podgoricu, Čelik izgubio u Petrovcu dok je mogao samo do boda u Tuzima
14 komentar(a)
Mogren, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 25.09.2013. 15:20h

Čelik je izgubio u Petrovcu sa 1:0, ali je i nakon osam kola ostao lider crnogorskog šampiona, zahvaljujući remiju Mogrena – Budvani su treći put zaredom igrali neriješeno, ovog puta u Tuzims (1:1).

Nikšićani su u ne baš kvalitetnom meču imali igrača više pola sata, ali su na kraju primili gol iz penala – siguran izvođač je bio Ivan Jablan.

Mogren je, s druge strane, imao i vođstvo i penal za 2:0 u prvom poluvremenu, ali je u nastavku spasavao i bod protiv Dečića kojem je ovo četvrti remi u prvenstvu.

Sutjeska nije mogla više od 0:0 protiv Lovćena kraj Bistrice, dok je Rudar slavio protiv Budućnosti u Podgorici – jedini gol pred praznim tribinama dao je Japanac Kato u 56. minutu.

Čak šest golova je viđeno u Baru – Mornar je trijumfovao protiv Mladosti sa 4:2, a podgorički tim će pamtiti het-trik Danila Tomića kojeg su se ljetos odrekli.

Grbalj je golovima Ašćerića i Petra Vukčevića bio bolji od Zete sa 2:0.