Romi rimski derbi, Juve jedva protiv Verone

5 komentar(a)
Roma, Foto: Reuters
Ažurirano: 22.09.2013. 15:38h

Fenomenalnom igrom u drugom poluvremenu, Roma je u velikom rimskom derbiju savladala Lacio sa 2:0 i sačuvala maksimalan učinak i nakon 4. kola Serije A.

Vodeći gol postigao je lijevi bek Balzareti sjajnim volejem u 63. minutu, a konačnih 2:0 postavio je Adem Ljajić u 92. iz penala koji je sam izborio.

"Vučici" je posao bio olakšan, jer je defanzivac Lacija Andre Dijaš isključen u 81. minutu.

Inter je pregazio Sasuolo i dao mu sedam golova u gostima, a važnu pobjedu upisala je i Fiorentina u Bergamu protiv Atalante (2:0).

Stefan Savić se oporavio od povrede koju je zaradio u Varšavi i odigrao svih 90 minuta, dok je Marko Bakić u 70. zamijenio strijelca prvog gola, Matijasa Fernandesa.

Juventus je gubio u Torinu od Verone golom Kaćatorea u 36. minutu, ali su Karlos Teves i Fernando Ljorente preokrenuli već do poluvremena.