Inter pregazio Sasuolo

Tim Valtera Macarija slavio sa 7:0, a dva gola je postigao Argentinac Dijego Milito, koji je u igru ušao u 54. minutu umjesto Rodriga Palasija
Inter, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 22.09.2013. 14:02h

Inter nastavlja sa sjajnim rezultatima na početku nove sezone u Seriji A.

Četa Valtera Macarija je na gostovanju pregazila Sasuolo 7:0 (3:0), a golove su dali Dijego Milito (64, 83), Kambijaso (75), Palasio (7), Taider (23), Alvarez (53), a jednom je svoju mrežu zatresao Pućino (33).

Nikakve neizvjesnosti nije bilo u ovom meču, jer su gosti iz Milana nakon prvih 45 minuta imali ubjedljivu prednost (3:0).

I pored osigurane pobjede, Inter je i u nastavku bio maksimalno angažovan i još četiri puta je pogodio mrežu domaćina.

Sasuolo je, iako je sezone tek počela, viđen već kao putnik u Seriju A, pošto nakon četiri kola nema ni boda uz gol razliku 1-15.

Sa druge strane, ovo je za Inter bila treća pobjeda uz remi sa Juventusom i na kontu ima 10 bodova (gol razlika 13-1).