Prvi trijumf Kjeva u sezoni

Gosti sa Friulija poveli su odmah na početku meča, ali je Kjevo golovima Pelisije u 13. i Riđonija u 40. minutu došao do prvijenca u sezoni.
Kjevo - Udineze, Foto: Beta AP
Ažurirano: 21.09.2013. 21:12h

Kjevo je upisao prvu pobjedu ove sezone u Seriji A, pošto su večeras u meču 4. kola savladao Udineze 2:1.

Neizvjesno do samog kraja je bilo u Kaljariju, gdje je domaćin klub odigrao neriješeno protiv Sampdorije (2:2). Kaljari je dva puta vodio, drugi gol postigao je Konti početkom sudijske nadoknade, a bod gostima donio je De Silvestri u 93. minutu.

Kaljari - Sampdorija 2:2

Ekdal 26, Konti 90+1 - Gabjadini 89, De Silvestri 90+3.

Kjevo - Udineze 2:1