Čelzi pobijedio, prvijenac Obi Mikela

"Plavci" su pobijedili sa 2:0 u utakmici koju je obilježio Džon Obi Mikel - Nigerijac je pogodio u 84. minutu za 2:0 i to mu je prvi gol u Premijer ligi ikada!
57 pregleda 1 komentar(a)
Obi Mikel, Foto: REUTERS
Ažurirano: 21.09.2013. 19:13h

Čelzi je imao problema sa Fulamom, ali je odradio ono što se traži.

On je do večeras (stigao u Čelzi 2006. godine) odigrao 185 utakmica za ovaj klub.

Prethodno je prednost Čelziju donio Oskar početkom drugog poluvremena.

Elsad Zverotić i dalje čeka na debi u dresu Fulama, nakon što je i u ovom meču bio na klupi.

Nakon tri vezane pobjede, Liverpul je poražen kod kuće od Sautemptona sa 1:0, u utakmici petog kola Premijer lige.

Sautempton je do pobjede došao golom Dejana Lovrena u 53. minutu.

U ostalim utakmicama Vest Bromvič nije dozvolio iznenađenje protiv fenjeraša iz Sanderlenda (3:0), dok je Everton savladao Vest Hem (2:3).

Dvostruki strijelac za ekipu Roberta Martinesa bio je Lejton Bejns, dok je pobjedu "karamelama" osigurao Romelu Lukaku u 85. minutu.

Aston Vila je u gostima bila bolja od Noriča 1:0. Jedini gol za ekipu iz Birmingema postigao je doskorašnji napadač Lacija, Čeh Libor Kozak u 30. minutu, samo tri minuta pošto je zamijenio povređenog najboljeg strijelca tima Belgijanca Kristijana Bentekea.

Najbolju priliku domaćin je propustio u šestom minutu, kada je udarac Škota Roberta Snodgrasa sa bijele tačke odbranio Amerikanac Bred Guzan.