Donji Srem pokvario proslavu jubileja "Marakane"

Stefan Aškovski, kojeg je Donji Srem pozajmio od Partizana, u sudijskoj nadoknadi je kaznio smušenost u odbrani Zvezde i šokirao preko 35 hiljada navijača
2 komentar(a)
Abiola Dauda i Nejc Pečnik, Foto: Novosti
Ažurirano: 15.09.2013. 19:52h

Na "Marakani" je bia fešta sve do 92. minuta, kada je Donji Srem postigao gol za remi protiv Crvene zvezde (2:2).

Meč kojim je proslavljeno 50 godina od otvaranja kultnog stadiona imao je čudan tok. Zvezda je vodila 2:0 golovima Abiole Daude i Nejca Pečnika, ali je dozvolila timu iz Pećinaca da smanji na 2:1 u 76. minutu preko Damjana Marčete.

Gosti su potom ostali sa igračem manje, jer je isključen Lakić-Pešić, ali je Stefan Aškovski, kojeg je Donji Srem pozajmio od Partizana, u sudijskoj nadoknadi kaznio smušenost u odbrani Zvezde i šokirao preko 35 hiljada navijača.