Bajern se okliznuo u Frajburgu

Bajern je dominirao, ali je kažnjen četiri minuta prije kraja - Sebastijan Frajs je centrirao, lopta je prelejtjela Dantea, a rezervista Nikolas Hefler je majstorski ubacio u mrežu
3 komentar(a)
Ažurirano: 27.08.2013. 19:01h

Bajern je produžio seriju bez poraza u Bundes ligi na 29 utakmica, ali to nikome nije utjeha - aktuelni šampion Evrope i Njemačke se okliznuo na gostovanju Frajburgu (1:1).

Tim Pepa Gvardiole, koji je odmarao nekoliko startera za petak i duel sa Čelzijem u Superkupu Evrope, poveo je u 33. minutu golom Džerdana Šaćirija.

Džerdan Šaćiri postiže vodeći gol za Bajern

Gosti su imali još nekoliko šansi, ali ih nisu iskoristili, zbog čega su kažnjeni četiri minuta prije kraja - nakon duge akcije, Sebastijan Frajs je centrirao, lopta je prelejtjela Dantea, a rezervista Nikolas Hefler je majstorski ubacio u mrežu.

Bajern se ovim remijem osamio na čelu Bundes lige sa 10 bodova, ali u subotu i nedjelju mogu da ga prestignu Borusija Dortmund, Bajer i Majnc, koji imaju maksimalan učinak u prva tri kola.