Milan poražen u Veroni u prvoj utakmici nove sezone

2 komentar(a)
Toni, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 24.08.2013. 19:29h

Fudbaleri Verone savladali su danas ekipu Milana sa 2:1 u prvoj utakmici nove sezone u Seriji A.

Milan, koji je prošlu sezonu završio na trećem mjestu na tabeli Serije A, iza Juventusa i Napolija, novu sezonu u italijanskom prvenstvu nije počeo na najbolji način.

Iako su u 14. minutu poveli golom Andree Polija, a poslije asistencije Marija Balotelija, domaća ekipa je do kraja poluvremena uspela da izjednači pogotkom Luke Tonija u 30. minutu.

Na samom početku drugog poluvremena, u 53. minutu, riješen je pobjednik prvom meča u Seriji A. Luka Toni je poslije asistencije Boška Jankovića postigao još jedan gol i donio svom klubu veliku pobjedu.