Šalke želi Podolskog

Podolski, Foto: Reuters
Ažurirano: 22.08.2013. 12:06h

Pred Džefersonom Farfananom, napadačem Šalkea, je, najvjerovatnije duža pauza.

Reprezentativac Perua je iznešen sa terena u 87. Minute utakmice kvalifkkacija za Ligu šampiona protiv PAOK-a (1:1).

Strijelac jedinog pogotka za domaću ekipu je u jednom duelu povrijedio skočni zglob.

Sumnja se da bi povreda mogla da bude ozbiljnije prirode, a sve će biti poznato nakon detaljnih pregleda.

Pošto je i Klas Jan Huntelar van stroja zbog povrede, trener Jens Keler želi da angažuje napadača.

Prema pisanju “Bilda”, izbor je pao na Lukasa Podolskog, člana Arsenala.

Iskusni njemački reprezentativac nije u planovima Arsena Vengera, a dokaz za to je da je protiv Fenerbahčea igrao samo osam minuta.

Podolski je u London stigao 30. aprila prošle godine iz Kelna.

Do sada je upisao 34 nastupa i dao je 11 golova, a u karijeri je još igrao za minhenski Bajern.