Sedmica Barse protiv Levantea, Isko izvukao Real

5 komentar(a)
Lionel Mesi, Foto: Reuters
Ažurirano: 18.08.2013. 21:25h

U Primeri je i dalje sve isto, Barselona je već na startu protiv Levantea podsjetila kako stoje stvari na Pirinejima.

Šampion je u prvom kolu pregazio goste iz Valensije sa čak 7:0, a 6:0 je bilo već na poluvremenu.

Golove je postiglo pet različitih igrača - po dva su dali Lionel Mesi i Pedro Rodriges, a po jedan Aleksis Sančes, Danijel Alveš i Ćavi Ernandes.

Nejmar je bio na terenu posljednjih pola sata, kada velika većina ekipa više nije ni imala želju da napada...

Prvu pobjedu upisao je i Real, ali neuporedivo teže od Barselone - Madriđani su slavili sa 2:1 protiv Betisa na "Santjago Bernabeuu", golom debitanta Iska četiri minuta prije kraja meča.

Betis je poveo u 13. minutu golom Horhea Moline, izjednačio je Benzema u 25.