Dvije asistencije Jovetića, Siti bolji od Milana u goleadi

Mančester siti slavio protiv Milana sa 5:3 u meču u kojem su svi golovi postignuti u prvom poluvremenu
22 komentar(a)
Jovetić, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 31.07.2013. 18:57h

Crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić debitovao je za Mančester siti sa dvije asistencije, u spektakularnoj pobjedi svog tima protiv Milana (5:3) na "Audi kupu" u Minhenu.

Jovetić je aistirao kod prvog gola Davida Silve i trećeg Aleksandra Kolarova. Pogodio je i defanzivac Mika Ričards, Edin Džeko je dodao još dva gola, pa je Milan nakon 35 minuta igre bio na rubu katastrofe - vicešampion Engleske vodio je sa nestvarnih 5:0.

Ekipa Manuela Pelegrinija opustila se u nastavku meča, što su Milanezi iskoristili da daju tri gola već do poluvremena - El Šaravi (dva puta) i Petanja postavili su konačnih 5:3.

Treneri su na poluvremenu izvšili puno izmjena, Jovetić je ustupio mjesto Negredu, ali u nastavku nije bilo golova, za razliku od goleade u prvom dijelu...

Osim dvije asistencije, Jovetić se već na prvom meču u novom klubu uvjerio koliko je Premijer liga bolja od Serije A.