Prvijenac Mojesa na klupi Junajteda

1 komentar(a)
Robin van Persi, Foto: Beta AP
Ažurirano: 20.07.2013. 15:20h

Mančester junajted je upisao prvu pobjedu na turneji po Aziji i Australiji, pošto je danas u Sidneju savladao Ol Star ekipe australijske lige 5:1, na nekadašnjem olimpijskom stadionu pred 82.000 gledalaca.

To je prva pobjeda novog trenera Davida Mojesa na klupi “crvenih đavola”.

Golove za Mančester junajted postigli su Džes Lingard (11, 55. minut), Dani Velbek (34, 70) i Robin van Persi (87), dok je Besart Beriša u 52. minutu bio strijelac za domaći tim.

Junajted je prošle nedjelje u Bangkoku doživio poraz (1:0) od najbolje selekcija prvenstva Tajlanda.

Narednu utakmicu na turneji po Dalekom istoku šampion Premijer lige odigraće 23. jula u Jokohami protiv sa Marinosa.