KVALIFIKACIJE ZA LE

Sevilja potencijalni rival Mladosti u 3. kolu

Ako u revanšu iznenade i eliminišu Senicu, fudbaleri Mladosti u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope igraće sa Seviljom, odlučeno je danas žrijebom u Nionu.
50 pregleda 1 komentar(a)
Mladost-Videoton, Foto: Savo Prelević
Mladost-Videoton, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 19.07.2013. 12:32h

Ako u revanšu iznenade i eliminišu Senicu, fudbaleri Mladosti u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope igraće sa Seviljom, odlučeno je danas žrijebom u Nionu.

Prvi duel u Podgorici završen je 2:2.

Rudar će teško duela sa Brižom, jer je u prvom meču drugog kola u gostima, u Vroclavu, poražen od poljskog Slaska 4:0.

Revanš utakmice na programu su 25. jula.

Prvi mečevi trećeg kola biće odigrani 1. avgusta, dok su revanš utakmice zakazane za sedam dana kasnije.

Parovi

FC Chornomorets Odesa (UKR)/FC Dacia Chisinau (MDA) v FK Crvena Zvezda (SRB)/ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)

Swansea City FC (ENG) v Malmö FF (SWE)/Hibernian FC (SCO)

Sevilla FC (ESP) v FK Mladost Podgorica (MNE)/FK Senica (SVK)

AS Saint-Étienne (FRA) v FC Shakhtyor Soligorsk (BLR)/FC Milsami Orhei (MDA)

FC Irtysh Pavlodar (KAZ)/NK Široki Brijeg (BIH) v Udinese Calcio (ITA)

FC Petrolul Ploieşti (ROU)/Vikingur (FRO) v Vitesse (NED)

HNK Hajduk Split (CRO)/FK Turnovo (MKD) v FC Dila Gori (GEO)/Aalborg BK (DEN)

FK Jablonec (CZE) v Strømsgodset TF (NOR)/Debreceni VSC (HUN)

FK Ventspils (LVA)/AS Jeunesse Esch (LUX) v Maccabi Haifa FC (ISR)/FC Khazar Lankaran (AZE)

Skonto FC (LVA)/FC Slovan Liberec (CZE) v FC Zürich (SUI)

FK Kukësi (ALB)/FK Sarajevo (BIH) v FC Metalurh Donetsk (UKR)

Qarabağ FK (AZE)/GKS Piast Gliwice (POL) v Anorthosis Famagusta FC (CYP)/Gefle IF (SWE)

FC Dinamo Minsk (BLR)/NK Lokomotiva Zagreb (CRO) v Trabzonspor AŞ (TUR)/Derry City FC (IRL)

IL Hødd (NOR)/FC Aktobe (KAZ) v Breidablik (ISL)/SK Sturm Graz (AUT)

FC Levadia Tallinn (EST)/CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (ROU) v PFC Beroe Stara Zagora (BUL)/Hapoel Tel-Aviv FC (ISR)

HNK Rijeka (CRO)/Prestatyn Town FC (WAL) v NK Olimpija Ljubljana (SVN)/MŠK Žilina (SVK)

WKS Śląsk Wrocław (POL)/FK Rudar Pljevlja (MNE) v Club Brugge KV (BEL)

Randers FC (DEN) v FK Jagodina (SRB)/FC Rubin Kazan (RUS)

Tromsø IL (NOR)/FC İnter Bakı (AZE) v FC Differdange 03 (LUX)/FC Utrecht (NED)

Asteras Tripolis FC (GRE) v SK Rapid Wien (AUT)

IFK Göteborg (SWE)/AS Trenčín (SVK) v FC Astra Ploieşti (ROU)/AC Omonia (CYP)

VMFD Žalgiris (LTU)/FC Pyunik (ARM) v FC Honka Espoo (FIN)/KKS Lech Poznań (POL)

Motherwell FC (SCO) v FC Kuban Krasnodar (RUS)

HŠK Zrinjski (BIH)/PFC Botev Plovdiv (BUL) v VfB Stuttgart (GER)

GD Estoril-Praia (POR) v Hapoel Ramat Gan FC (ISR)

FK Vojvodina (SRB)/Budapest Honvéd FC (HUN) v Bursaspor (TUR)

Skoda Xanthi FC (GRE)/Linfield FC (NIR) v KR Rejkyavík (ISL)/R. Standard de Liège (BEL)

AC Sparta Praha (CZE)/BK Häcken (SWE) v FC Thun (SUI)/FC Chikhura Sachkhere (GEO)

Valletta FC (MLT)/FC Minsk (BLR) v Rosenborg BK (NOR)/Saint Johnstone FC (SCO)