Volkov spasao Partizan u Jermeniji

2 komentar(a)
Vladimir Volkov, Foto: Www.partizan.rs
Ažurirano: 17.07.2013. 15:30h

Partizan je remizirao u Jermeniji protiv Širaka u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona (1:1), a junak je bio crnogorski reprezentativac Vladimir Volkov.

Lijevi bek "crno-bijelih" je, naime, postigao izjednačujući gol, i to u 92. minutu nakon što je iskosa sa lijeve strane odličnim udarcem zatresao mrežu.

Jasno je da je Volkov spasao Partizan bruke u Jermeniji, bez obzira na to što tek treba da se igra revanš u Beogradu.

Širak je, inače, bio mnogo bolji rival.

Osim pogotka imao je makar pet zicera, ali je briljirao novi golman Lukač, koji je stigao iz OFK Beograda.

Partizan je najbolje šanse imao u finišu, neposredno prije gola Volkova, svaku iz prekida – dva puta je blizu gola bio Marko Šćepović, po jednom Ostojić i Stanković.