Baloteli i Pirlo srušili Meksiko

Italija je povela sjajnim pogotkom Andree Pirla iz slobodnog udarca u 27. minutu, izjednačio je Havier Ernandes iz penala u 34, a pobjednički gol je postigao Mario Baloteli u 78.
5 komentar(a)
Ažurirano: 16.06.2013. 21:49h

U prvom kolu grupe A Kupa konfederacija, Italija je na stadionu “Marakana” u Rio de Žaneiru pobijedila Meksiko sa 2:1.

Italija je povela sjajnim pogotkom Andree Pirla iz slobodnog udarca u 27. minutu, a izjednačio je Havier Ćićarito Ernandes iz penala u 34.

Pobjednički gol za evropskog vicešampiona postigao je Mario Baloteli u 78. minutu.

Majstor: Pirlo daje prvi gol

I uoči ove utakmice održani su protesti zbog velikih troškova organizacije Kupa konfederacija i Svjetskog prvenstva, na koje su utrošene milijarde dolara, premda u Brazilu više od 250.000 ljudi nema krov nad glavom.

Policija je ponovo morala, baš kao i juče prije utakmice Brazil - Japan u Braziliji, da upotrijebi suzavac i gumene metke kako bi smirila još veće veće nerede.