Remi omladinaca sa Makedonijom

Isti rivali će drugu prijateljsku utakmicu odigrati u četvrtak na terenima kampa Fudbalskog saveza
1 komentar(a)
Ažurirano: 28.05.2013. 20:09h

Mlađa omladinska reprezentacija Crne Gore remizirala je danas u Podgorici sa Makedonije (2:2) u prvoj od dvije prijateljske utakmice koje su predviđene.

Makedonci su poveli u 8. minutu pogotkom Češmeđijeva, a pet minuta kasnije je Andrija Vukčević izjednačio. Vukčević je sa tridesetak metara iskosa sa lijeve strane neodbranjivo šutirao u suprotni ugao gola gostiju.

Protivnik je, međutim, kaznio još jednu neopreznost crnogorske odbrane, a egzekutor je u 21. minutu bio Kostandinov.

Konačan rezultat je postavljen u 51. minutu, i opet je strijelac bio Vukčević koji je preciznim udarcem matirao Jovanova gotovo iz mrtvog ugla.

"Ovo je bila prva utakmica ove selekcije i željeli smo da na djelu vidimo nekoliko debitanata. Kada se sve sabere, mislim da je odnos prikazane igre i rezultata bio realan u ovom meču. Imamo još jednu utakmicu, a šansu će dobiti svi igrači. Oni koji su sada bili na klupi u četvrtak će početi utakmicu", rekao je selektor omladinske reprezentacije Crne Gore Aleksandar Miljenović, a prenosi sajt Fudbalskog saveza.