Pobjeda Rudara, remi Mogrena

Pljevljaci su, tako, napravili lijepu uvertiru pred derbi protiv Budućnosti, koji se u srijedu igra na stadionu pod Goricom.
Rudar, Foto: Vesko Belojević
Ažurirano: 10.03.2012. 15:56h

Samo pet golova na četiri utakmice današnjeg programa 18. kola T-com Prve crnogorske lige, a postignuti su na samo dva meča, u Pljevljima i Budvi.

Rudar je sa 3:0 ispratio Grbalj, i odgovorio na jučerašnju pobjedu lidera Budućnosti. Pljevljaci su bez većih problema izašli na kraj sa gostima iz Radanovića - već u 20. minutu crnogorski reprezentativac Adžić je najavio treću uzastopnu pobjedu svog tima, da bi nepunih 20 minuta kasnije Stojanović otklonio sve dileme o konačnom ishodu utakmice. Trijumf domaćih ovjerio je mladi reprezentativac Ivanović u 60. minutu.

Golova je danas još jedino na Lugovima, gdje je bez pobjednika završen duel Mogrena i Mladosti.

Budvani su u zimskom prelaznom roku ostali bez nekoliko standardnih prvotimaca, a proljećna premijera je pokazala da će imati dosta problema da nadoknade ovaj hendikep.

Podgoričani su na "Lugovima" poveli golom Merdovića u osmom minutu, ali su domaći uzvratili u 21. kada je Vujović pogodio sa bijele tačke.

Deset minuta kasnije golman Mladosti Popović je odbranio odličan udarac Zeca, dok je u finišu meča Rotković propustio veliku priliku da donese pobjedu svom timu.

Bez golova završeni su mečevi na Cetinju i u Kotoru.

Meč u Tuzima između Dečića i Berana nije odigran, jer je Berane suspendovano, pošto nije izmirilo obeštećenje za tri igrača...