Real slavio protiv Valjadolida, pobjeda Granade

Real je u izuzetno uzbudljivoj utakmici slavio na Santjago Bernabeu protiv ekipe Miroslava Djukića, a dvostruki strijelac za "kraljevski klub" bio je Kristijano Ronalndo.
Ronaldo, Foto: Beta AP
Ažurirano: 04.05.2013. 20:57h

Fudbaleri Real Madrida pobijedili su večeras na svom stadionu Valjadolid sa 4:3, dok je Granada bila bolja od Malage sa 1:0 u utakmicama 34. kola španske Primere.

Valjadolid je do prednosti došao u osmom minutu preko Oskara, da bi Real izjednačio autogolom Marka Valijente u 27. Preokret Madriđanima donio je Ronaldo svojim prvim golom u 32, a Havijer Gera je u 35. izjednačio na 2:2.

Kaka je u 49. doveo Real do nove prednosti, dok je prednost udvostručio Ronaldo u 70, a konačan rezultat postavio je Sastre u 88. Granada je drugim uzastopnim trijumfom odmakla od zone ispadanja, a gol odluke na meču protiv Malagae postigao je Odion Hude Igalo u 28. minutu.

Ranije danas Valensija je kod kuće slavila protiv Osasune sa 4:0, dok se kasnije večeras igra duel između Deportiva i Atletiko Madrida.