Grbalj odložio promociju šampiona, Lovćen iznenadio Čelik

Nikšićani, naime, četiri kola prije kraja ima 10 bodova više od Budućnosti, koja sjutra gostuje Rudaru
35 komentar(a)
Sutjeska, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 04.05.2013. 16:53h

Golom Nemanje Ašćerića u 55. minutu, Grbalj je izborio remi protiv Sutjeske (1:1) i odložio promociju šampiona - Nikšićani, naime, četiri kola prije kraja ima 10 bodova više od Budućnosti, koja sjutra gostuje Rudaru.

Lider je poveo golom Darka Isidorovića u 12. minutu, ali nije uspio da sačuva prednost.

Lovćen je neočekivano i lako u Nikšiću pobijedio Čelik 3:1, i prepustio "fenjer" Mornaru, koji je remizirao protiv Mladosti.

Cetinjani su do tri važna boda u borbi za opstanak došli golovima Marka Haliovića i Milana Đurišića, te autogolom Aleksandra Dubljevića, dok je strijelac za Čelik bio Račić.

Mogren je na svom terenu slavio protiv bjelopoljskog Jedinstva 1:0. Jedini gol postigao je Marko Đurović u sudijskoj nadoknadi iz jedanaesterca.

Zeta i Petrovac su u Golubovcima odigrali neriješeno, 2:2. Golove za ekipu Zete postigao je Žarko Korać u 16. i 23. minutu, dok su za Petrovac strijelci bili Marković u 38. i Muhović u 60. minutu.