Pobjeda Sutjeske, porazi Budućnosti i Rudara

6 komentar(a)
Darko Karadžić, Foto: Vesko Belojević
Ažurirano: 20.04.2013. 17:17h

Lider Sutjeska je na svom terenu savladala Zetu 2:0, u meču 26. kola Telekom Prve lige.

Do 19. pobjede ove sezone, Nikšićani su došli golovima Darka Karadžića u 52. iz jedanaesterca i Vladimira Jovovića u 76. minutu.

Iako je u 4. minutu povela golom Stefana Mugoše, Budućnost je poražena od Mogrena 2:1, u posljednjoj utakmici današnjeg programa. Na 1:1 je izjednačio Marko Đurović u 44.minutu, a konačan rezultat je postavio Nikola Vujović u trećem minutu sudijske nadoknade...

Rudar je u Pljevljima poražen od Grblja 2:0, golovima Dejana Pepića u 67. i 84. minutu.

Lovćen je na Cetinju, u derbiju začelja, savladao Jedinstvo 2:0.

Vođstvo domaćinu donio je Milan Đurišić u 23, a pitanje pobjednika riješio je autogolom Mihailo Petrović u 57. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Mornara i Petrovca, koji je u Baru završen 1:1.

Petrovac je poveo pogotkom Jasmina Muhovića u 61. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Željko Krstović u 84. minutu.

U premijernom meču ovog kola, Čelik je u Nikšiću savladao Mladost 1:0, a odlučujući pogodak postigao je Stevan Račić u 48. minutu.