Budućnosti samo bod protiv Petrovca, Sutjeska na plus sedam

Sutjeska je u Nikšiću bila bolja od Jedinstva 4:1 i upisala šesti trijumf u proljećnom dijelu šampionata
16 komentar(a)
Ažurirano: 06.04.2013. 15:50h

Budućnost nije mogla više od boda protiv Petrovca, pa je Sutjeska zahvaljujući pobjedi protiv Jedinstva uvećala prednost u odnosu na Podgoričane na sedam bodova.

Sutjeska je u Nikšiću bila bolja od Bjelopoljaca 4:1 i upisala šesti trijumf u proljećnom dijelu šampionata.

Jedinstvo je povelo pogotkom Mihaila Petrovića u 30. minutu.

Izjednačio je Darko Isidorović u 44, a prednost domaćinu donio je Đorđe Ćetković u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Na 3:1 povisio je Isidorović u 49, a pitanje pobjednika riješio je Darko Karadžić u 65. minutu.

Budućnost je u Podgorici igrala sa ekipom Petrovca 1:1.

Domaćin je poveo golom Admira Adrović u 37. minutu iz jedanaesterca.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Željko Mrvaljević u 76. minutu.

Rudar je u Pljevljima, golovima Nenada Stojanovića u 6. i Gavrila Petrovića u 43. i 67. minutu, savladao Mogren 3:2.

Pogotke Mogren postigli su Marko Đurović u 60. i Mirko Radišić u 70. minutu.

Čelik je u Nikšiću savladao Zetu 4:3. Do pobjede nikšićki tim došao je golovima Darka Zorića u 2. i 90, Rodoljuba Marijanovića u 79. i Ilije Radovića u 85. minutu.

Pogotke za Zetu postigli su Žarko Korać u 70. i 89. i Boris Došljak u 73. minutu.

Ubjedljivu pobjedu ostvario je Grbalj, koji je pred svojim navijačima savladao Mladost 4:1.

Ekipa iz Radanovića do pobjede došla je golovima Nikole Bogdanovića u 15, Miloša Đalca u 25. i 42. i Stevana Lukovića u trećem minutu sudijske nadoknade vremena prvog poluvremena.

Jedini pogodak za Mladost postigao je Vasko Kalezić u 81. minutu.

U derbiju začelja Lovćen je savladao Mornar 2:0, golovima Luke Mirkovića u 16. i Gorana Vujovića u 89. minutu.

REZULTATI 24. KOLA:

GRBALJ - MLADOST 4:1 (4:0) - Kraj

Bogdanović 15, Đalac 25, 43, Vuković 45+3 - Kalezić 77.

RUDAR - MOGREN 3:2 (2:0) - Kraj

Stojanović 6, Petrović 43, 67 - Đurović 58, Radišić 69.

ČELIK - ZETA 4:3 (1:0) - Kraj

Zorić (penal) 2, 90+2 (penal), Marjanović 79, Radović 85 - Korać 70, 90, Došljak 72.

BUDUĆNOST - PETROVAC 1:1 (1:0) - Kraj