Zlatanova bomba u 58. sekundi, pa majstorija iz slobodnjaka

Tim Galaksija remizirao na gostovanju uprkos sjajnoj partiji Šveđanina
70 pregleda 0 komentar(a)
ibrahimović, Foto: Reuters
Ažurirano: 01.07.2018. 07:22h

Los Anđeles Galaksi remizirao je na gostujućem meču protiv San Hosea 3:3, uprkos sjajnoj partiji Zlatana Ibrahimovića i vođstvu od 3:1.

Gosti su na najbolji način otvorili meč - Zlatan je već u 58. sekundi iskoristio dodavanje Pontiusa i iskosa sa desne strane fantastičnim udarcem zakucao loptu pod prečku, piše Sport klub.

Domaći su se ubrzo trgli, pa su već u 15. došli do izjednačenja. Kapiten Vondolovski je bio strijelac, pošto je iz popravnog realizovao penal.

Nije se dugo čekalo na odgovor Galaksija. Najprije je Roman Alesandrini vratio prednost gostima odličnim udarcem iz slobodnjaka u 20, da bi Zlatan pet minuta kasnije, takođe iz slobodnog udarca, ali ispod zida, povisio na 3:1.

Ni to nije bilo dovoljno ekipi iz L.A. da dođe do trijumfa.

Domaći tim je zaigrao dobro u nastavku, Vako je smanjio u 39, da bi konačan rezultat postavio Vondolovski u 69. Ovoga puta, uspio je da iskoristi jedanaesterac iz prve.

Galaksi je trenutno osmi na tabeli Zapada sa 21 bodom, dok je San Hose posljednji sa 12.