Sutjeska savladala Petrovac i sačuvala bodovnu prednost

Lider je, tako, upisao i četvrtu pobjedu u isto toliko mečeva u proljećnom dijelu sezone
15 komentar(a)
Ažurirano: 16.03.2013. 16:17h

Golovima Jovana Nikolića i Darka Karadžića, Sutjeska je preokrenula vođstvo protivnika i osvojila sva tri boda na "gostovanju" Petrovcu (meč je odigran na Starom aerodromu).

Lider je, tako, upisao i četvrtu pobjedu u isto toliko mečeva u proljećnom dijelu sezone, petu uzastopnu ukupno, i zadržao je bodovnu prednostu odnosu na najbliže pratioce.

Nakon tri uzastopna remija, Budućnost je konačno upisala prvu pobjedu u nastavku, ukupno 11. u prvenstvu - Podgoričani su na svom terenu bili ubjedljivi protiv Mornara sa 4:1, a dvostruki strijelac na ovom meču bio je Admir Adrović.

I drugi nikšićki klub, Čelik ne zna za poraz u nastavku, istina uz dva remija. Čelik je u nastavku slomio otpor Jedinstva, i zadržao treće mjesto na tabeli, a zabilježio je 10. pobjedu u sezoni.

Rudar je zahvaljujući Nedjeljku Vlahoviću postigao prvi gol u drugom dijelu prvenstva, ali je on bio dovoljan samo za remi protiv Zete. Pljevljaci su, tako, i dalje bez pobjede u proljećnom dijelu, sa po dva remija i poraza.

Najzad, bez golova su završeni mečevi Mogren Grbalj, odnosno Mladost - Lovćen.