Pobjeda Dečića, remi Bokelja i Zabjela

Dečić je u Ljajkovićima savladao Bratstvo 1:0 (0:0) i ostvario 11. pobjedu ove sezone. Odlučujući pogodak postigao je Miroslav Zlatičanin u 88. minutu
Ažurirano: 10.03.2013. 18:01h

Vodeći Dečić ostvario je pobjedu, dok su Bokelj i Zabjelo osvojili po bod u 18. kolu Druge crnogorske fudbalske lige. Dečić je u Ljajkovićima savladao Bratstvo 1:0 (0:0) i ostvario 11. pobjedu ove sezone. Odlučujući pogodak postigao je Miroslav Zlatičanin u 88. minutu.

Bokelj je u Plavu igrao sa Jezerom 0:0, a golova nije bilo ni u duelu Arsenala i Zabjela u Tivtu. Pobjede u gostima ostvarili su i fudbaleri rožajskog Ibra i Berana. Ibar je savladao Igalo 1:0 (0:0), dok je Berane u podgoričkom naselju Zlatica trijumfovalo u duelu sa danilovgradskom Iskrom rezultatom 3:1 (2:0).

U ovom kolu slobodni su bili fudbaleri Zore, nakon odustajanja OFK Bara. Dečić je, nakon 18. kola, prvi na tabeli sa 36 bodova. Bokelj je drugi sa 31, koliko ima i trećeplasirano Zabjelo sa slabijom gol razlikom. Na četvrtom mjestu je Bratstvo sa 27 bodova.

U 19. kolu, narednog vikenda, sastaće se: Bratstvo – Arsenal, Dečić – Zora, Ibar – Iskra, Berane – Jezero i Bokelj – Zabjelo. Slobodni će biti fudbaleri Igala.