Treće mjesto na tabeli preuzeo je Čelik, zahvaljujući pobjedi u duelu protiv Rudara
7 komentar(a)
Sutjeska, Foto: Vesko Belojević
Ažurirano: 02.03.2013. 15:22h

Sa dva gola Đorđija Ćetkovića, Sutjeska je osvojila sva tri boda na gostovanju Mogrenu i povećala prednost na tabeli u odnosu na Budućnost na pet bodova.

Budućnost, naime, nije mogla više od boda kod kuće protiv Zete, a podjela bodova je, čini se, napravedniji ishod. Zeta je vodila 2:0, Budućnost preokrenula na 3:2, bila na pragu pobjede, ali je Orlandić iz penala u 90. minutu postavio konačan rezultat.

Treće mjesto na tabeli preuzeo je Čelik, zahvaljujući pobjedi u duelu protiv Rudara. Gol odluke postigao je Račić u 13. minutu.

Mladost je na poluvremenu vodila 3:0, ali je Jedinstvo u nastavku odgovorilo istom mjerom.

Najzad, Grbalj je nanio Lovćenu 12. uzastopni poraz.