Mančester junajted u četvrtfinalu FA kupa

2 komentar(a)
Nani, Foto: Reuters
Ažurirano: 18.02.2013. 22:25h

Mančester junajted je izborio plasman u četvrtfinale FA kupa, pa je na pomolu veliki derbi - ako Čelzi eliminiše Mildzbro dva velika rivala iz Premijer lige će odlučivati o putniku među četiri najbolja u najstarijem svjetskom takmičenju.

"Đavoli" su savladali Reding na "Old trafordu" sa 2:1, a mučenje domaćina je trajalo skoro 70 minuta, sve dok nije Nani iskoristio pas Antonija Valensija i načeo autsajdera.

Svega tri minuta nakon vođstva, Mančester je riješio sve dileme oko pobjednika (strijelac Ćićarito Ernandes), a sve što su gosti uradili bilo je da ublaže poraz preko Mekanufa u 81.

Parovi četvrtfinala: Mančester junajted - Midlzbro/Čelzi, Oldam/Everton - Vigan, Mančester siti - Barnsli, Milvol - Blekburn.