Novi kiks Rome

Golman Mauro Gojkočea je pogriješio i centaršut sa lijeve strane je proslijedio u sopstvenu mrežu
54 pregleda 0 komentar(a)
Roma - Kaljari, Foto: Reuters
Ažurirano: 01.02.2013. 22:31h

Fudbaleri Kaljarija pobijedilii su večeras na "Olimpiku" Romu sa 4:2, u prvoj utakmici 23. kola italijanske Serije A.

Kaljari je poslije dva vezana remija u ligi zabilježio veliku pobjedu nad "vučicom", koja je i petu utakmicu zaredom završila bez trijumfa.

Goste je do prednosti doveo Raža Nainžolan u trećem minutu, dok je kapiten Rome Franćesko Toti izjednačio sjajnim udarcem u 35. minutu.

Na samom startu nastavka, golman Rome, Mauro Gojkočea je pogriješio i centaršut sa lijeve strane je proslijedio u sopstvenu mrežu.

Na 3:1 povisio je Marko Sau već u 53, a četvrti gol postigao je Franćesko Pizano, dok je u samom finišu utakmice Markinjo smanjio rezultat.