Teri zaigrao prvi put nakon dva mjeseca

Teri, Foto: Reuters
Ažurirano: 11.01.2013. 11:49h

Džon Teri se vratio na teren nakon povrede desnog koljena i dvomjesečne pauze, i to nastupom za rezervni tim Čelzija.

Teri je odigrao prvih 45 minuta u duelu mladih ekipa „plavaca” i Fulama. Njegova rana greška je umalo koštala tim primljenog gola, ali je poslije toga igrao kako zna.

Bio je to njegov prvi nastup nakon 11. novembra, kada mu je protiv Liverpula stradao ligament na desnom koljenu. Poslije toga je propustio 16 utakmica.

Terijev povratak sa tribina je pratio i menadžer Čelzija Rafael Benites, kojeg su navijači izviždali nakon poraza od Svonsija (2:0) u prvoj polufinalnoj utakmici Liga kupa.

Čelzi za vikend gostuje Stouku, a potom čeka Sautempton i Arsenal. Na jednoj od tih utakmica, Teri će se vratiti u prvi tim...