Siti u nadoknadi do pobjede protiv Redinga, minimalna pobjeda Arsenala

Siti je, tako, prišao na tri boda gradskom rivalu i lideru Junajtedu koji u nedjelju gostuje Svonsiju.
52 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 22.12.2012. 17:30h

Mančester siti je do pobjede kod kuće protiv posljednjeplasiraneg Redinga sa 1:0 došao u trećem minutu sudijske nadoknade, kada je Geret Beri zatresao mrežu "fenjeraša".

Everton je nastavio borbu za mjesto koje vodi u Evropu, pošto je poslije preokreta u Londonu savladala domaći Vest Hem sa 2:1, a pobjedonosni gol postigao je Stiven Pienar u 73. minutu.

Uz rame Evertonu je i Vest Bromvič, koji je identičnim rezultatom kod kuće savladao Norič, a odlučujući pogodak dao je Romelu Lukaku u 82. minutu.

Arsenal je upisao minimalnu pobjedu u gostima protiv Vigana 1:0, i prvi put ove sezone vezao tri uzastopna trijumfa na gostovanjima, dok je Vigan potvrdio da se i dalje nalazi u krizi.

Gol za sva tri boda za ekipu Arsena Vengera postigao je Mikel Arteta u 60. minutu iz penala.

"Tobdžije" su trenutno pretekle Totenhem na tabeli, ali i Čelzi koji ima dvije utakmice manje.