Inter u četvrtfinalu, Palasio glumio golmana

Imter je na "Meaci" riješio meč početkom drugog poluvremena, kada su Kasano i Guarin u razmaku od samo četiri minuta savladali golmana Verone Rafaela.
Inter, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 19.12.2012. 00:03h

Fudbaleri Intera savladali su večeras Veronu sa 2:0 i pridružili se Juventusu, Milanu, Kataniji i Romi u četvrtfinalu Kupa Italije.

Ostali putnici među najboljih osam biće poznati večeras: Lacio dočekuje Sijenu, Udineze Fiorentinu, a Napoli Bolonju.

Zanimljivo je bilo i u samom finišu, kada se golman Intera Kastelaci povrijedio prilikom jedne intervencije. Kako je trener Intera već bio izvršio sve tri izmjene, na gol je morao napadač Palasio, koji se istakao sjajnom odbranom nakon šuta Karoce u posljednjem minutu.