Hamburger siguran protiv Hofenhajma

Gostima nije pomogao novi trener Frank Kramaer, koji je naslijedio otpuštenog Markusa Babela.
Rudnev, Foto: Hsv.de
Ažurirano: 07.12.2012. 23:25h

Fudbaleri Hamburgera savladali su večeras Hofenhajm sa 2:0 u prvom meču 16. kola Bundeslige, i upisali sedmu pobjedu u prvenstvu, dok je Hofenhajm doživio peti uzastopni poraz.

Hamburg je poveo u 28. minutu preko Artjomsa Rudneva, na asistenciju Denisa Dikmajera. Konačan rezultat postavio je Rudnev u 74. minutu.

U subotu od 15.30 časova igraju Augzburg - Bajern, Borusija Dortmund - Volfsburg, Frajburg - Grojter Firt, Nirnberg - Fortuna i Štutgart - Šalke, dok se od 18.30 Ajntraht - Verder.

U nedjelju su na programu mečevi Borusija Menhengladbah - Majnc (15.30) i Hanover - Bajer Leverkuzen (17.30).