Dečić zimuje na prvom mjestu

1 komentar(a)
Ažurirano: 02.12.2012. 14:48h

Fudbaleri Dečića osvojili su bod, dok su Bokelj i Zabjelo ostvarili pobjede u posljednjem,17. kolu jesenjeg dijela takmičenja u Drugoj crnogorskoj ligi.

Dečić, koji je ranije obezbijedio titulu jesenjeg prvaka, igrao je u Tuzima sa tivatskim Arsenalom 0:0, dok je Bokelj u Kotoru savladao Iskr 2:1 (1:1) i zaostatak za vodećim smanjio na tri boda.

U trci za visok plasman je i Zabjelo, koje je pred svojim navijačima savladalo plavsko Jezero 2:0 (1:0).

Ubjedljive pobjede u gostima ostvarili su fudbaleri Bratstva i Igala.

Bratstvo je pobijedilo Bar 3:0 (2:0), dok je Igalo trijumfovalo u duelu sa ekipom Berana rezultatom 5:0 (2:0).

Bez golova završen je duel Ibra i Zore u Rožajama.

Dečić je, nakon 17. kola, prvi na tabeli sa 39 bodova.

Bokelj je drugi sa 36, na trećem mjestu je Zabjelo sa 33, dok tri boda manje ima Bratstvo na četvrtom mjestu.

Jezero i Igalo na petom i šestom mjestu imaju po 23 boda.

Takmičenje u Drugoj ligi biće nastavljeno 1. marta.