Grbić i Bogavac eliminisali Zvezdu iz Kupa!

Branilac tako nije uspio da se revanšira "romantičarima" za nedavni poraz u prvenstvu od 1:0, kada je takođe Grbić bio čovjek odluke.
51 pregleda 4 komentar(a)
OFK Beograd, Foto: Beta
Ažurirano: 21.11.2012. 17:37h

Crvena zvezda neće imati priliku da brani Kup Srbije, a najveći krivci za to su Petar Grbić i Dragan Bogavac - crnogorski napadači su donijeli svom OFK Beogradu trijumf na Marakani (3:1) u četvrtfinalu najmasovnijeg takmičenja.

Gosti su poveli u 13. minutu nakon nespretne intervencije golmana Kirovskog, koji je pokušao loptu da ispuca daleko od svog gola, ali je pogodio Grbića u leđa i lopta je završila u mreži.

Zvezda je izjednačila preko Darka Lazovića u 30. minutu, a meč je prelomljen u samo dva minuta - prvo je Grbić u 62. vratio prednost, a potom Bogavac u 63. postavio konačan rezultat.

Grbić je do kraja u još dva navrata propustio idealne prilike da dotuče "crveno-bele".