Grbalj deklasirao Rudar, Sutjeska novi lider, Budućnost slavila u Budvi

Rudar je deklasiran u Radanovićima 4:0, pa su Pljevljaci prepustili lidersku poziciju Sutjesci, koja je sa 3:0 savladala Jedinstvo
54 pregleda 16 komentar(a)
Ažurirano: 17.11.2012. 15:19h

Grbalj je napravio promjenu na čelu tabele - Rudar je deklasiran u Radanovićima lak 4:0, pa su Pljevljaci prepustili lidersku poziciju Sutjesci, koja je sa 3:0 savladala Jedinstvo.

Budućnost je u Budvi protiv Mogrena došla do četvrte uzastopne, ukupno devete pobjede ove sezone, zahvaljujući golovima Dragana Boškovića u 17. i Admira Adrovića u 61. minutu. Jedini pogodak za Mogren postigao je Dejan Pržica u 58. minutu.

Grbalj je protiv Rudara poveo pogotkom golmana Milete Radulovića u 30. minutu iz jedanaesterca. Na 2:0, pet minuta kasnije, povisio je Miloš Đalac, a pitanje pobjednika riješio je Luka Merdović u 55. minutu.

Konačan rezultat postavio je Nemanja Nikolić u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Sutjeska je do pobjede protiv bjelopoljskog Jedinstva došla golovima Vladimira Jovovića u 31, Igora Ćukovića u 51. i Baća Nikolića u 67. minutu.

U premijernom meču ovog kola, Čelik je na Starom aerodromu savladao Mladost 1:0 i prekinuo seriju od tri uzastopna meča bez pobjede.

Lovćen će protiv Mornara nastupio sa omladincima, i poštene je namučio Mornar. Cetinjani su, čak, poveli u 30. minutu golom Vladimira Sjekloće, ali je četiri minuta kasnije izjednačio je Stefan Radovanović. Pobjedu barskom timu, četvrtu ove sezone, donio je Božo Markoviću u trećem minutu sudijske nadoknade, nakon greške golmana Lovćena Tanovića.

Jedini meč bez golova odigran je na terenu trening kampa Fudbalskog saveza Crne Gore između Petrovca i Zete.