Budućnost slavila na Cetinju, Čelik pao u Radanovićima

Sa dva gola na početku meča, Budućnost je osvojila tri boda na Cetinju i na treće mjestu, zahvaljujući boljoj gol-razlici, pretekla Čelik na trećem mjestu
12 komentar(a)
BUDUĆNOST-SUTJESKA, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 03.11.2012. 14:47h

Sa dva gola na početku meča, Mitra Pekovića i Admira Adrovića, Budućnost je osvojila tri boda na Cetinju i na treće mjestu, zahvaljujući boljoj gol-razlici, pretekla Čelik na trećem mjestu.

Podgoričani su do kraja meča uspjeli da sačuvaju prednost za sedmu pobjedu u sezoni, iako je Milan Đurišić, bivši igrač Budućnosti, iz penala u drugom poluvremenu vratio neizvjesnost.

Čelik je pao u Radanovićima, gdje je Grbalj pobjedom od 2:0 nastavio seriju od 12 mečeva bez poraza, od čega devet u prvenstvu, tokom kojih golman Mileta Radulović nijednom nije vadio loptu iz mreže.

Mogren je zasluženo stigao do pobjede u komšijskom derbiju, upisavši peti trijumf u prvenstvu, dok su Petrovčani doživjeli šesti poraz.

Jedinstvo je prvi put u sezoni postiglo gol u Bijelom Polju, imalo je prednost od 74. minuta, a onda su gosti iz Mornara za svega šest minuta postigli tri gola i odnijeli sva tri boda, jako važna u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa.

Jedini meč bez pobjednika odigran je na Starom aerodromu između Mladosti i Zete.