Pobjeda Budućnosti u derbiju, Rudar sa bodom sam na vrhu

Podgoričani u drugom dijelu zasluženo stigli do slavlja protiv Sutjeske. Rudar spašavao bod protiv Jedinstva (izjednačio Nedeljko Vlahović iz penala)
19 komentar(a)
BUDUĆNOST-SUTJESKA, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 28.10.2012. 14:46h

Stari crnogorski derbi inspirisao je fudbalere Budućnosti, koji su zasluženim trijumfom nad Sutjeskom (2:0) vratili vjeru da i ove sezone mogu da se domognu krune...Aktuelni šampion dospio je na pet bodova minusa u odnosu na vodeći Rudar, koji je remizirao sa Jedinstvom pred svojim navijačima.

”Plavi” su odigrali dobru partiju, imali dominaciju i više šansi još u prvom poluvremenu, a trijumf je osiguran u nastavku. Goste je načeo Bošković u 61. minutu iz penala, dok je Adrović u 73. minutu ovjerio pobjedu domaćina...

Pobjednika nije bilo ni u duelu između Čelika i Lovćena (1:1), tako da su "metalurzi" ostali na trećem mjestu.