Pobjede Nikšićana, Rudar i Budućnost silni u gostima

Sutjeska je opravdala ulogu favorita kod kuće, savladavši Petrovac sa 2:1, u meču u kojem su svi golovi postignuti u prvom poluvremenu.
11 komentar(a)
Sutjeska, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 13.10.2012. 15:19h

Gradski derbi iduće nedjelje Sutjeska i Čelik dočekuju u odličnom raspoloženju - Sutjeska je opravdala ulogu favorita kod kuće, savladavši Petrovac sa 2:1, u meču u kojem su svi golovi postignuti u prvom poluvremenu.

Lider je upisao osmu pobjedu, a Petrovac peti poraz.

Golom Agovića u 83. minutu, Čelik je osvojio sva tri boda na gostovanju u Bijelom Polju protiv Jedinstva, koje još uvijek ne zna za uspjeh pred svojim navijačima. Čelik je zabilježio šestu prvenstvenu pobjedu.

Rudar je zadržao drugo mjesto na tabeli sa tri boda zaostatka za Sutjeskom zahvaljujući trijumfu u Golubovcima protiv Zete, a dvodnevni štrajk zbog neisplaćenih zarada kao da je prijao fudbalerima Budućnosti, koji su "protutnjali" Barom i nanijeli osmi poraz Mornaru.

Lovćen je na poluvremenu vodio 2:0 protiv Mladosti, ali su Podgoričani u nastavku preokrenuli i odnijeli sav plijen sa Cetinja.

Jedino su Grbalj i Mogren igrali bez golova.