Pobjeda Kjeva, remi Đenove i Palerma

Kjevo je s novim trenerom Euđenijom Korinijem, inače legendom kluba, reagovao i upisao drugu pobjedu u sezoni...
Kjevo - Sampdorija, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 06.10.2012. 22:12h

Šok-terapija u Veroni je uspjela - Kjevo je s novim trenerom Euđenijom Korinijem, inače legendom kluba, reagovao i upisao drugu pobjedu u sezoni.

Na "Bentegodiju" je pala Sampdorija (2:1), ekipa koja je prošle sedmice protiv Napolija upisala prvi poraz u sezoni.

Sampu je presudio veteran David di Mikele koji je pogodio tri minuta prije kraja i postavio konačan rezultat.

Prethodno je Siril Tero u 45. donio prednost "letećim magarcima", a izjednačio je Enco Mareska u 61. minutu.

U drugom meču današnjeg programa Đenova i Palermo su odigrali bez neriješeno (2:2), iako je domaćin dominirao.

Sicilijanci su poveli golom Luiđija Đorđija, a bod "grifonima" obezbijedio je Marko Borijelo.

Stefan Savić najavljen od prvog minuta

Stefan Savić će sjutra odigrati prve minute u dresu Fiorentine, najavljuju italijanski mediji.

"Viola" dočekuje Bolonju, a crnogorski reprezentativac će krenuti od starta u odbrani zajedno sa Fakundom Ronkaljom i Nenadom Tomovićem.

Savić će tako zauzeti mjesto Argentinca Gonsala Rodrigesa koji je u prošlom kolu protiv Intera dobio crveni karton.

Đenova - Palermo 1:1 (Borijelo 52 - Đorđi 14)

Kjevo - Sampdorija 2:1 (Tero 45, Di Mikele 87 - Mareska 61)