Sutjeska slavila na Starom aerodromu

Lider prvenstva je u Podgorici slavio 2:1 protiv Mladosti i upisao sedmu prvenstvenu pobjedu.
4 komentar(a)
Sutjeska Đorđe Šušnjar, Foto: Radoje Milić
Ažurirano: 06.10.2012. 15:23h

Nakon remija i poraza, Sutjeska se vratila pobjedama - lider prvenstva je u Podgorici slavio 2:1 protiv Mladosti i upisao sedmu prvenstvenu pobjedu, golovima Đorđa Šušnjara u 22. i Darka Karadžića u prvom minutu sudijske nadoknade.

Jedini pogodak za Mladost, u sedmom minutu sudijske nadoknade, postigao je ekvadorski internacionalac Eber Kaisedo.

Sa tri gola Stevana Račića, radovao se i drugi nikšićki prvoligaš, Čelik koji je 3:0 porazio barski Mornar i upisao peti trijumf u sezoni.

Domaćin je od 53. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je zbog dva žuta kartona isključen Darko Zorić.

Grbalj je u Radanovićima pobijedio Zetu 2:0, golovima Nemanje Nikolića u 34. i Branislava Jankovića u 44. minutu.

Zeta je meč završila sa deset igrača, nakon što je zbog oštrog starta isključen Miloš Radulović.

Mogren je u Budvi golovima Nikole Vujovića u 54. i 90. i Žarka Grbovića u 59. minutu, savladao cetinjski Lovćen 3:1 i ostvario četvrtu pobjedu ove sezone.

Jedini pogodak za Lovćen postigao je Milivoje Novović u 90. minutu.

Pobjedu u gostima ostvarilo je i bjelopoljsko Jedinstvo koje je u Petrovcu savladalo istoimeni domaći tim 3:0.

Vođstvo Jedinstvu donio je Demir Kajević u 30, na 2:0 povisio je Vladimir Boričić u 62, a isti igrač postavio je konačan rezultat u 85. minutu.

Jedinstvo je upisalo treći trijumf ove sezone, a sva tri ostvarilo je u gostima.

U posljednjem meču devetog kola, u 18 sati na stadionu pod Goricom, sastaće se Budućnost i pljevaljski Rudar.