Neriješeno u Pljevljima, pobjeda Budućnosti

Ubjedljivu pobjedu ostvario je Petrovac koji je pred svojim navijačima protiv Mogrena trijumfovao rezultatom 4:0 (1:0).
3 komentar(a)
Budućnost-Jedinstvo, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 03.10.2012. 15:39h

Finalisti prošle sezone, fudbaleri Rudara i nikšićkog Čelika, igrali su danas u Pljevljima neriješeno 1:1 (1:0), u prvoj utakmici osmine finala Kupa Crne Gore.

Budućnost je preokretom u drugom poluvremenu pred svojim navijačima savladala bjelopoljsko Jedinstvo 2:1, dok je Zeta u Golubovcima trijumfovala u duelu sa Sutjeskom rezultatom 1:0 (0:0).

Golove za Budućnost postigli su Mugoša u 57. i Marko Vukčević u 69. minutu, dok je za Bjelopoljce pogodio Boričić u 11. Jedini gol na Trešnjici postigao Koča Krstović u 70. minutu.

Na ostalim mečevima postignuti su sljedeći rezultati: Grbalj - Gorštak (2:0) (2:0), Mornar - Berane 4:0 (2:0) i OFK Igalo - Lovćen (1:1) (1:1).

U premijernom meču fudbaleri podgoričke Mladosti savladali su juče u gostima ekipu Pljevalja 2:1.