Brazil slavio sa 3:0 golovima Žezusa, Nejmara i Kutinja
56 pregleda 0 komentar(a)
Nejmar Brazil Paulinjo Vilijan, Foto: Reuters
Ažurirano: 10.06.2018. 16:07h

Brazil je demonstritao silu u Beču i u velikom stilu odradio posljednju provjeru pred Mundijal u Rusiji koji startuje 14. juna.

"Karioke" su se poigravale sa Austrijom na "Ernst Hapelu" (3:0), moglo je da bude i ubjedljivije, ali Nejmar i društvo izgleda ono najbolje čuvaju za Svjetsko prvenstvo.

U generalnoj probi je sve bilo u znaku Titeovog tima, koji je na poluvremenu vodio golom Gabrijela Žezusa, a onda u nastavku činio šta je htio, stvarao i promašivao prilike...

Nejmar je 63. minutu povisio na 2:0 nakon što se poigrao sa Aleksandrom Dragovićem u kaznenom prostoru protivnika, a konačan rezultat je postavio Filipe Kutinjo u 69.

Kutinjo je imao priliku i za 4:0, a pored njega su promašivali i Paulinjo, Roberto Firmino, Vilijan...