Andrija Delibašić dvostruki strijelac protiv Atletika

Crnogorski napadač dao dva gola, ali je za preokret bilo kasno jer je kad je ušao u igru već bilo 4:0 za "kolčonerose"...
22 komentar(a)
Ažurirano: 16.09.2012. 21:56h

Kakva je ovo bila sedmica za Andriju Delibašića - prvo se dva puta upisao u San Marinu u dresu reprezentacije Crne Gore, a večeras je dokazao da možda i zaslužuje veću minutažu u Rajo Valjekanu.

Stameni Nikšićanin je zablistao na velikoj sceni, na "Visente Kalderonu", protiv Atletiko Madrida, iako je u igru ušao tek u 70. minutu - Delibašić je od 82. do 85. dva puta matirao golmana "kolčonerosa" Kurtou.

Meč je završen rezultatom 4:3 za Atletiko, a kada je Andrija ušao na teren bilo je 4:0, pa su „pčelice” posljednjih nekoliko minuta tražile još jedan gol za veliki preokret.

Da je ostalo još malo vremena, Delibašić bi izrastao u junaka kluba iz predgrađa Madrida. Ovako - samo je podstakao trenera Paka Hemesa da može da računa na njega.