Sutjeska nastavila seriju, pobjeda Budućnosti, prvijenac Zete

Golovima Pejovića i Šušnjara, Nikšićani su na svom terenu savladali Lovćen 2:0 i upisali šestu pobjedu u isto toliko mečeva
15 komentar(a)
Sutjeska, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 15.09.2012. 16:24h

Sutjeska je opravdala lidersku poziciju - golovima Pejovića i Šušnjara, Nikšićani su na svom terenu savladali Lovćen 2:0 i upisali šestu pobjedu u isto toliko mečeva.

Budućnost je sa četiri gola ispratila Petrovac i zabilježila treću prvenstvenu pobjedu.

Prvu trijumf u prvenstvu zabilježila je ekipa koja je ove sezone od crnogorskih timova najdalje dogurala u Evropi - preokretom u drugom poluvremenu, Zeta je savladala Čelik sa 3:1.

Golom Nerića početkom nastavka, Rudar je na svom terenu bio bolji od Mladosti, dok je Mogren u Baru iskoristio jednu od rijetkih prilika i savladao Mornar, koji je prokockao dosta šansi tokom 90 minuta.

Jedini meč bez golova odigran je u Bijelom Polju.