Het-trik Pacinija za pobjedu Milana

Bivši napadač Intera zablistao na debiju u dresu "rosonera" i najavio da će biti veliko pojačanje...
2 komentar(a)
Pacini, Foto: Reuters
Ažurirano: 01.09.2012. 21:10h

Bio je to debi iz snova za Đampaola Pacinija, napadača koji je doveden da makar donekle olakša život nakon "rosonerima" nakon odlaska Zlatana Ibrahimovića.

I, ako može da se sudi nakon prve utakmice, popularni Paco će donijeti mnogo - bivši napadač Intera je upisao het-trik u pobjedi nad Bolonjom (3:1).

Pacini je prvo iznudio, potom i iskoristio penal u prvom poluvremenu, prije nego što je Alesandro Dijamanti poravnao sa bijele tačke, a onda je u nastavku riješio meč.

Golman Bolonje Aljardi je ispustio loptu u petercu, a Milanov golgeter se najbolje snašao i donio Milanu prve bodove ove sezone. I kada se činilo da Milan samo želi da sačuva vođstvo, uslijedio je konačan udarac i to petom...

Torino je lako izašao na kraj sa Peskarom (3:0) a sjutra je najinteresantniji duel između Intera i Rome.

Pored derbija u Milan, igraju još: Udineze - Juventus, Kaljari - Atalanta, Katanija - Đenova, Lacio - Palermo, Napoli - Fiorentina, Parma - Kjevo, Sampdorija - Sijena.