Remi Mladosti i Budućnosti, trijumf Jedinstva

Šampion opet ostao bez pobjede, iako je od 24. minuta imao i vođstvo i igrača više na Starom aerodromu...
59 pregleda 23 komentar(a)
Mladost - Budućnost, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 01.09.2012. 17:28h

Budućnost nije mogla do bodova ni na Starom aerodromu, pa se može reći da je u taboru šampiona krizni period.

"Plavi" su remizirali protiv Mladosti (1:1), iako su imali i vođstvo i igrača više od 24. minuta kada je Admir Adrović sa bijele tačke pogodio.

Mladost je već u prvom minutu dobila penal, ali je Luka Rotković šutirao preko gola.

Tim Miodraga Vukotića je, ipak, zaslužio remi, a obezbijedio ga je Draško Božović u 59. minutu.

Budućnost nakon pet kola ima sedam bodova i učinak od po dva trijumfa, poraza i jedan remi.

Mogren i Rudar su odigrali bez golova u Budvi, a istim rezultatom je završen i duel između Petrovca i Čelika.

Grbalj je u finišu srušio otpor Mornara golovima Đalca i Merdovića, dok je Jedinstvo pogotkom VRosića (prvim za Bjelopoljce u sezoni) osvojilo tri boda na Cetinju.