Poraz Budućnosti od Mogrena, Sutjeska ne posustaje

Timu Dragana Radojičića je za tri boda bio dovoljan jedan pogodak protiv Jedinstva, a postigao ga je Isidorović u 19. minutu.
24 komentar(a)
Mogren, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 25.08.2012. 17:27h

Sutjeska se ne šali - Nikšićani su slavili i u četvrtom meču ove sezone u prvenstvu i ljubomorno čuvaju vrh tabele.

Rudar je golom Vlahovića savladao Grbalj i došao do druge pozicije koju drži zajedno sa Čelikom.

Aktuelni osvjača Kupa je pobijedio u duelu protiv Mladosti (3:0) kojoj je to prvi poraz u sezoni.

I ne samo to, podgorički tim do ovog kola nije primio nijedan gol...

Budućnost je razočarala - poražena je od Mogrena na svom terenu (2:1) i upisala drugi poraz u sezoni.

Šampionu je presudio Đoković u finišu prvog poluvremena - prvo je pogodio u 40, a onda i pet minuta kasnije.

Lovćen je protiv Mornara u Baru došao do prvog trijumfa i to pogotkom Stevovića u 94. minutu.