Siti u spektaklu stigao do pobjede

Šampion Engleske je vodio 1:0, potom gubio 2:1, ali je na kraju ipak savladao Sautempton sa 3:2
Samir Nasri, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 19.08.2012. 17:27h

Spektakularna pobjeda Mančester sitija - šampion Engleske je vodio 1:0, potom gubio 2:1, ali je na kraju ipak savladao Sautempton sa 3:2.

Siti je imao veliku šansu u 17. minutu, ali David Silva nije iskoristio penal u 17. minutu koji je izborio Karlos Teves. Apač je, ipak, u 40. donio prednost svom timu.

"Sveci" su došli do senzacionalnog preokreta golovima rezervista Rikija Lamberta i Stivena Dejvisa u 59. i 68. minutu.

Već nakon četiri minuta izjednačio je Edin Džeko (u 14. minutu zamijenio povrijeđenog Serhija Aguera) nakon sjajne asistencije Jaje Turea, a u 80. je grešku odbrane gostiju kaznio Samir Nasri.