Drugi poraz Ekonomista

Nikšićanke su poražene od poljskog šampiona Unije sa 7:1. U posljednjem kolu turnira četvrte grupe Ekonomist će igrati protiv domaćina Slovana.
Ekonomist, Foto: FSCG
Ažurirano: 13.08.2012. 14:51h

Ženski fudbalski klub Ekonomist doživio je i drugi poraz u kvalifikacijama za Ligu šampiona za žene - Nikšićanke su poražene od poljskog šampiona Unije sa 7:1.

Naš šampion nije imao šansi u duelu sa mnogo kvalitetnijim protivnikom i redovnim učesnikom Lige šampiona za žene, koji je utakmicu riješio već u prvom poluvremenu golovima Činase, Ištokove i dva gola Tarčinske. Poljakinje su i drugo poluvrijeme nastavile u istom ritmu, pa je Činasa stigla do het trika, a u listu strijelaca se upisala i Sikorova.

Ubjedljiv zaostatak, međutim, nije spriječio našeg šampiona da do kraja utakmice pruži svoj maksimum a nagrada za trud stigla je minut prije kraja kada je Ivana Krivokapić postigla počasni pogodak za svoj tim.

U posljednjem kolu turnira četvrte grupe Ekonomist će igrati protiv domaćina Slovana. Utakmica je na programu u četvrtak, 16. avgusta sa početkom u 17 časova.