Budućnost poražena od Sutjeske kraj Bistrice, dok je Čelik bio bolji od Lovćena na Cetinju. Rudar pobijedio Jedinstvo.
62 pregleda 40 komentar(a)
Fudbaleri Sutjeske, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 11.08.2012. 17:49h

Budućnost se okliznula već na premijeri - aktuelni šampion i prvi favorit za titulu poražen je u starom crnogorskom derbiju od Sutjeske.

Jedini gol na stadionu kraj Bistrice postigao je Đorđe Šušnjar koji je u 13. minutu glavom matirao golmana Podgoričana Agovića...

Sutjeska je bila bolji tim od starta, a Budućnost je u posljednjih nekoliko minuta igrala i s igračem manje, jer je isključen kapiten Nikola Vukčević.

Čelik je u velikom stilu debitovao u Prvoj ligi - nikšićki tim je na startu pokazao snagu na Cetinju (3:0).

Strijelci za "metalurge" su bili Račić, Ivanović i Agović.

Rudar je golovima Nerića i Ivanovića slavio u Bijelom Polju protiv Jedinstva, a jedino nije bilo golova na meču Grblja i Petrovca.

Gosti su u drugom poluvremenu promašili penal - šut Vujačića sa bijele tačke je odbranio Mileta Radulović.

GRBALJ - PETROVAC 0:0

Petrovac promašio penal. Grbalj je posljednjih 25 minuta igrao s igračem manje, jer je isključen Bogdanović...